Kategorie
 
 
 
 
 
SATÉNOVÉ POVLEČENÍ MAKO-SATÉN
 
 
Saténové povlečení

Hledáte poklad mezi ložními povlečením? V tom případě se zaměřte se saténové povlečení. Satén patří mezi to nejlepší, co v oblasti látek a materiálů můžete najít. Jde o tkaninu, která si získala módní průmysl již velmi dávno. Není však satén jako satén! Ložní povlečení z bavlněného saténu rozpoznáte okamžitě. Jsou měkké, poddajné a vyznačují se jemným leskem. Kvalitní saténové povlečení poznáte mimo jiné i tak, že se nekloužou, nezadrapujú a roky vydrží jako nové.
Myslíte si, že starat se o saténové povlečení je složité? Omyl. Zpravidla lze je prát v pračce v rámci programu na jemné prádlo. Ty nejkvalitnější na trhu však můžete klidně vyprat i při 60 ° C. Vlastnosti povlečení z bavlněného saténu oceníte zejména v letních měsících, protože jsou příjemně chladivé. Přikryjte se luxusem, který vám saténové povlečení dokáží poskytnout.
Kromě povlečení z bavlněného saténu u nás najdete i povlečení flanelové, hedvábné, damaškové či klasické bavlněné, jakož i další produktové kategorie, jako například prostěradla nebo deky. Dopřejte si spolu s námi spánek, jaký si zasloužíte.

 
 

SATÉNOVÉ POVLEČENÍ MAKO-SATÉN

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze