Kategorie
 
 
 
 
 
ALOE VERA

Aloe Vera je výjimečným prostředkem celkové péče o organismus. V průběhu tisíciletí si tato rostlina vysloužila mnoho přívlastků: rostlina nesmrtelnosti, královna léčivých rostlin, zelené zlato, krev Bohů, zázrak z pouště, doktor v květináči. Aloe Vera gel Barbadensis Miller obsahuje lignity a díky nim má schopnost pronikat do tkání a detoxikovat mezibuněčnou hmotu. Účinně může vyplavit většinu toxických látek z tkání a buněk.

Autorem receptur na Aloe Vera gely od LR je Dr. Peuser, jeden z největších znalců a propagátorů Aloe Vera na světě a autor kapilární teorie. Kapiláry jsou nejtenčí cévy v těle. Na úrovni kapilár probíhá vlastní výměna živin, kyslíku a odpadních produktů mezi krví a tkáněmi. Každý z nás má v těle 150 tisíc kilometrů kapilár. Když jsou kapiláry neprůchozí, nemůže probíhat dokonalá výměna kyslíku a živin a z tkání není dobře odstraňován odpad. Aloe Vera gel Barbadensis Miller velmi účinně rozšiřuje krevní kapiláry a umožňuje jejich průchodnost, díky čemuž jsou tkáně lépe vyživovány a odpadní látky jsou snadněji odváděny.

Tím, že pomůže vyčistit kapiláry, může zajistit tělu perfektní vstřebávání živin ze stravy, ale i vstřebávání dalších výživových doplňků. Aloe sama o sobě obsahuje velké množství vitamínů, minerálů, stopových prvků, aminokyselin a dalších užitečných komponent pro dokonalou výživu našich buněk.

 
 
další kategorie

ZDRAVÍ, KRÁSA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze